René Pomiklo, HR ředitel KES - kabelové a elektrické systémy spol. s r.o.

Není vzdělávání jako vzdělávání. Pro vzdělávání zaměstnanců musíte mít dar, předpoklady, kvalifikaci a hlavně to musíte dělat proto, že vás to opravdu baví. Hledal jsem pro naší společnost vzdělávacího partnera, který moderními vzdělávacími trendy s maximálním individuálním přístupem navrhne a realizuje rozvojový program našich mistrů ve výrobě. Netušil jsem, jaký to může být problém, ale důsledné několikaměsíční hledání se vyplatilo. Náhodou jsem obdržel kontakt na vzdělávací partu mladých kluků, kteří si říkají JuiceUP. Hned na prvním setkání jsem tušil, že jsem našel jehlu v kupce sena. Tito borci splnili mé očekávání na 100%. Od prvního okamžiku individuálním přístupem spolupracovali a dalo by se říci, že šili tou svou jehlou celý vzdělávací program podle našich potřeb a požadavků, jako by to dělali sami pro sebe. Výsledkem naší několika měsíční spolupráce byl hodně slušivý kabátek, který můžu všem vřele doporučit, protože mám jistotu, že ti kluci dělají svou práci prostě skvěle. Jen tak dále pánové, těším se na naši příští spolupráci.

René Pomiklo, HR ředitel KES - kabelové a elektrické systémy spol. s r.o.
David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International

Díky firmě JucieUP za zprostředkování nevšedních úhlů pohledu na naši vnitřní komunikaci, osobní hodnoty a na celkové fungování týmu Transparency International. Program byl výborně připravený a velmi praktický, citlivě odkryl místa, na kterých můžeme pracovat. Přesným zacílením a efektivní pomocí JucieUPu jsme se posunuli v nastavení pracovní motivace a vzájemných vztahů v organizaci.

David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International
Jan Kočař, Country Manager Belupo Pharmaceuticals & Cosmetics Inc.

Byl jsem překvapený a potěšený v jaké kvalitě a s jakou energií JuiceUP pracoval s celou naší firmou. Jejich práce měla velký smysl a zvedla motivaci našich lidí, ostatně hned po skončení projektu jsme se domluvili na pokračování.

Jan Kočař, Country Manager Belupo Pharmaceuticals & Cosmetics Inc.
Vít Uličný, CEO Rascasone

JuiceUP nás provedli cestou k nastavení firemních hodnot. Přes uvědomění si osobních hodnot jednotlivých členů našeho týmu jsme se díky jejich citlivému vedení postupně dopracovali k vytvoření hodnot naší firmy. Sami jsme byli překvapeni, kolik jsme toho zvládli. Oceňujeme zpětnou vazbu, stejně jako konkrétní rady, jak postupovat dál. Rádi na tento workshop v budoucnu navážeme.

Vít Uličný, CEO Rascasone
Radek Novotný, CEO MyStay

Během 6 měsíců jsme do společnosti MyStay nabrali více než 10 lidí a mnoho z nich na nové klíčové pozice. Věděli jsme, že tak rychlý nábor nebude jednoduchý, a že budeme potřebovat výpomoc od profesionálů na vztahy a procesy. Team z JuiceUP nás zaujal svoji metodikou a velmi pečlivými postupy k získání dat. Naši kolegové během rozhovorů pocítili, že pro ně vedení společnosti dělá maximum i po lidských stránkách a měli upřímnou radost, že i o jejich názor společnost stojí. Výstupem JuiceUP byl velmi podrobný dokument, který obsahoval zmapování společnosti a doporučený postup na změnu interních procesů, meetingů, změnu v zasedací místnosti a dalších aktivit, které jsme do té doby neuměli pojmenovat.

Radek Novotný, CEO MyStay

Naše práce nás baví. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a řešíme ho s maximální pozorností.

Vážíme si spolupráce se skvělými organizacemi a těšíme se na další výzvy.