David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International

Díky firmě JuiceUP za zprostředkování nevšedních úhlů pohledu na naši vnitřní komunikaci, osobní hodnoty a na celkové fungování týmu Transparency International. Program byl výborně připravený a velmi praktický, citlivě odkryl místa, na kterých můžeme pracovat. Přesným zacílením a efektivní pomocí JucieUPu jsme se posunuli v nastavení pracovní motivace a vzájemných vztahů v organizaci.

David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International
René Pomiklo, HR ředitel KES - kabelové a elektrické systémy spol. s r.o.

Není vzdělávání jako vzdělávání. Pro vzdělávání zaměstnanců musíte mít dar, předpoklady, kvalifikaci a hlavně to musíte dělat proto, že vás to opravdu baví. Hledal jsem pro naší společnost vzdělávacího partnera, který moderními vzdělávacími trendy s maximálním individuálním přístupem navrhne a realizuje rozvojový program našich mistrů ve výrobě. Netušil jsem, jaký to může být problém, ale důsledné několikaměsíční hledání se vyplatilo. Náhodou jsem obdržel kontakt na vzdělávací partu mladých kluků, kteří si říkají JuiceUP. Hned na prvním setkání jsem tušil, že jsem našel jehlu v kupce sena. Tito borci splnili mé očekávání na 100%. Od prvního okamžiku individuálním přístupem spolupracovali a dalo by se říci, že šili tou svou jehlou celý vzdělávací program podle našich potřeb a požadavků, jako by to dělali sami pro sebe. Výsledkem naší několika měsíční spolupráce byl hodně slušivý kabátek, který můžu všem vřele doporučit, protože mám jistotu, že ti kluci dělají svou práci prostě skvěle. Jen tak dále pánové, těším se na naši příští spolupráci.

René Pomiklo, HR ředitel KES - kabelové a elektrické systémy spol. s r.o.
Jan Kočař, Country Manager Belupo Pharmaceuticals & Cosmetics Inc.

Byl jsem překvapený a potěšený v jaké kvalitě a s jakou energií JuiceUP pracoval s celou naší firmou. Jejich práce měla velký smysl a zvedla motivaci našich lidí, ostatně hned po skončení projektu jsme se domluvili na pokračování.

Jan Kočař, Country Manager Belupo Pharmaceuticals & Cosmetics Inc.
Luboš Malý, Director Knowledge Management, Innovation in Operations, LEGO Production, s.r.o.

V podstatě jsme si potřebovali utřídit myšlenky. Byli jsme si vědomi toho, že k urychlení technologických inovací ve firmě bude nutné týmům obstarat prostor, kde se budou moci setkávat, spolupracovat a testovat nová řešení s uživateli. Měli jsme k dispozici část staré výrobní haly, několik velmi motivovaných kolegů a kolegyň, mnoho dobrých nápadů, energii, ale také omezené znalosti o „inovativním pracovním prostředí“. Naše spojení s JuiceUP a Yuar byl tedy krok k tomu, abychom zajistili znalosti v oboru workspace designu a proměnili to, co máme, na hmatatelné akce a jasný postup. Myslím, že se povedlo nastavit hodně profesionální komunikaci. Také jsme měli možnost získat inspiraci od jiných firem, které jsou již napřed v budování technologických Experience Center. Hlavní přidaná hodnota tedy spočívala v provádění našeho týmu procesem v duchu metody „design thinking“, umožnění každému projevit svůj názor a přitom pozornosti, abychom se stále posouvali dál.

Luboš Malý, Director Knowledge Management, Innovation in Operations, LEGO Production, s.r.o.
Richard Pešek, Jednatel LRC & partner s.r.o.

Když realizujete stavební projekt, do kterého je zapojeno více stran, čeká vás spousta vypjatých a těžkých jednání. Každý má své zájmy a každý chce prosadit něco jiného, zkrátka není jednoduché a někdy je i nemožné vyhovět všem. Celou situaci nám ale pomohla řešit firma JuiceUP, která prostřednictvím mediátorství a komentovaného jednání dodala celému procesu jasnou strukturu a otevřenou atmosféru, díky které jednání probíhalo kultivovaně, efektivně a celý projekt mohl pokračovat dál.

Richard Pešek, Jednatel LRC & partner s.r.o.
Radek Novotný, CEO MyStay

Během 6 měsíců jsme do společnosti MyStay nabrali více než 10 lidí a mnoho z nich na nové klíčové pozice. Věděli jsme, že tak rychlý nábor nebude jednoduchý, a že budeme potřebovat výpomoc od profesionálů na vztahy a procesy. Team z JuiceUP nás zaujal svoji metodikou a velmi pečlivými postupy k získání dat. Naši kolegové během rozhovorů pocítili, že pro ně vedení společnosti dělá maximum i po lidských stránkách a měli upřímnou radost, že i o jejich názor společnost stojí. Výstupem JuiceUP byl velmi podrobný dokument, který obsahoval zmapování společnosti a doporučený postup na změnu interních procesů, meetingů, změnu v zasedací místnosti a dalších aktivit, které jsme do té doby neuměli pojmenovat.

Radek Novotný, CEO MyStay
Vít Uličný, CEO Rascasone

JuiceUP nás provedli cestou k nastavení firemních hodnot. Přes uvědomění si osobních hodnot jednotlivých členů našeho týmu jsme se díky jejich citlivému vedení postupně dopracovali k vytvoření hodnot naší firmy. Sami jsme byli překvapeni, kolik jsme toho zvládli. Oceňujeme zpětnou vazbu, stejně jako konkrétní rady, jak postupovat dál. Rádi na tento workshop v budoucnu navážeme.

Vít Uličný, CEO Rascasone

Naše práce nás baví. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a řešíme ho s maximální pozorností.

Vážíme si spolupráce se skvělými organizacemi a těšíme se na další výzvy.