David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International

Díky firmě JucieUP za zprostředkování nevšedních úhlů pohledu na naši vnitřní komunikaci, osobní hodnoty a na celkové fungování týmu Transparency International. Program byl výborně připravený a velmi praktický, citlivě odkryl místa, na kterých můžeme pracovat. Přesným zacílením a efektivní pomocí JucieUPu jsme se posunuli v nastavení pracovní motivace a vzájemných vztahů v organizaci.

David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International
Jan Kočař, Country Manager Belupo Pharmaceuticals & Cosmetics Inc.

Byl jsem překvapený a potěšený v jaké kvalitě a s jakou energií JuiceUP pracoval s celou naší firmou. Jejich práce měla velký smysl a zvedla motivaci našich lidí, ostatně hned po skončení projektu jsme se domluvili na pokračování.

Jan Kočař, Country Manager Belupo Pharmaceuticals & Cosmetics Inc.
Vít Uličný, CEO Rascasone

JuiceUP nás provedli cestou k nastavení firemních hodnot. Přes uvědomění si osobních hodnot jednotlivých členů našeho týmu jsme se díky jejich citlivému vedení postupně dopracovali k vytvoření hodnot naší firmy. Sami jsme byli překvapeni, kolik jsme toho zvládli. Oceňujeme zpětnou vazbu, stejně jako konkrétní rady, jak postupovat dál. Rádi na tento workshop v budoucnu navážeme.

Vít Uličný, CEO Rascasone
Radek Novotný, CEO at MyStay

Během 6 měsíců jsme do společnosti MyStay nabrali více než 10 lidí a mnoho z nich na nové klíčové pozice. Věděli jsme, že tak rychlý nábor nebude jednoduchý, a že budeme potřebovat výpomoc od profesionálů na vztahy a procesy. Team z JuiceUP nás zaujal svoji metodikou a velmi pečlivými postupy k získání dat. Naši kolegové během rozhovorů pocítili, že pro ně vedení společnosti dělá maximum i po lidských stránkách a měli upřímnou radost, že i o jejich názor společnost stojí. Výstupem JuiceUP byl velmi podrobný dokument, který obsahoval zmapování společnosti a doporučený postup na změnu interních procesů, meetingů, změnu v zasedací místnosti a dalších aktivit, které jsme do té doby neuměli pojmenovat.

Radek Novotný, CEO at MyStay

Naše práce nás baví. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a řešíme ho s maximální pozorností.

Vážíme si spolupráce se skvělými organizacemi a těšíme se na další výzvy.