Jsme konzultanti.
Specializujeme se na rozvoj Engagementu v organizacích.

Engagement vytváří pozitivní vztah zaměstnance k práci a k firmě.

Co to firmě přinese?
Firma získá zaměstnance, kteří pracují
ne protože musí, ale protože chtějí!

Poradíme vám, jak na to.

Společně s managementem, teamleadery a zaměstnanci zvyšujeme Engagement ve firmách. Umíme jej změřit, zanalyzovat a na základě podložených výsledků navrhnout strategii, která má reálný dopad na fungování firmy.

Ivo Hrdina

Ivo Hrdina

Managing Director
Více informací

Ivo Hrdina

Managing Director
Ivo Hrdina

Absolvent studia psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Působil jako vedoucí psycholog a HR manažer. Je certifikovaným koučem ICF (www.coachfederation.cz), vyučuje pracovní psychologii a management na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Pravidelně přednáší na konferencích a vede rozvojové kurzy v ČR i zahraničí.

Ve volném čase se věnuje sportu, nejlépe si odpočine s batohem na zádech při několikadenním treku. Ivo miluje hory.

Věřím, že ty nejdůležitější věci v životě jsou v principu jednoduché. Pro dobrý výkon zdravé firmy je zásadní vztah a přístup zaměstnanců k jejich práci. Jejich Engagement. Tečka.

Jaroslav Plavec

Jaroslav Plavec

Sales Director
Více informací

Jaroslav Plavec

Sales Director
Jaroslav Plavec

Vystudoval práva na Západočeské univerzitě v Plzni. Část studií strávil v Istanbulu studiem mezinárodního obchodu. Pracoval ve státní správě jako právník. Jako management konzultant a projektový manažer v konzultační agentuře prošel desítky firem napříč různými obory - od automotive, farmacie, pojišťovnictví až po výrobu.

Automobilový fanatik. Otužilec. Surfař. Jachtař. Manžel. Otec. Všeobecný životní nadšenec.

„Přes všechny procesní optimalizace se stále často zapomíná na lidi. Ti jsou pro chod firmy to nejdůležitější!“

Martin Kučera

Martin Kučera

Finance & Marketing Manager
Více informací

Martin Kučera

Finance & Marketing Manager
Martin Kučera

Vystudoval psychologii a tělesnou výchovu na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde na čas zakotvil jako projektový manažer několika evropských projektů. Po odchodu z akademické půdy podnikal v oblasti PR a marketingu. Je spoluzakladatelem a vedoucím úspěšné regionální neziskové organizace. Pravidelně organizuje vyhledávané sportovní a společenské eventy.

Aktivní triatlonista a cestovatel. Milovník gastronomie a chvil strávených ve společnosti rodiny a přátel.

„Člověk by měl celý život hledat a posouvat své vlastní limity. Pro firmy to platí dvojnásob!"

Petr Beneš

Petr Beneš

Research Expert
Více informací

Petr Beneš

Research Expert
Petr Beneš

Studium hudební konzervatoře a psychologie bylo od začátku propojeno profesním zájmem o výkon člověka v zátěžových situacích. Po ukončení obou oborů se Petr zaměřil na psychologii práce. Školil a vedl rozvojové programy. Externě působí jako poradenský psycholog.

Vášnivý kytarista kapely Escualo Kvintet (www.escualokvintet.cz). Sebevzdělávání a přísun nových informací z různých vědních oborů jsou pro něj stejně důležité jako kyslík.

„Vy a vaše firma jste unikátní. Chci, aby byla vaše jedinečnost vidět.“

Aneta Haramijová

Aneta Haramijová

Psychologist
Více informací

Aneta Haramijová

Psychologist
Aneta Haramijová

Již od dob studia psychologie v Olomouci ji fascinuje krize a práce s ní. Ve svém životě pracovala jako krizový intervent a psycholog v NGO, poradenské firmě a v posledních letech u Policie ČR vedla krizovou linku Policejního Prezidia. Věnuje se zvládání nejtěžších osobních krizí až po intervence u událostí hromadných neštěstí. Dlouhodobější péči poskytuje klientům v soukromé poradenské praxi, kde využívá své zkušenosti z psychoanalytické skupinové psychoterapie. Má dlouholeté zkušenosti s lektorováním a vedením kurzů osobního rozvoje, komunikace, zvládání stresu a zátěže.

Aktuálně tráví nejvíce času se svým synem, pravidelně cvičí pilates na strojích a s manželem si užívá dovolené na jachtě či na horách.

Jen ten, kdo pečuje o vlastní přirozené zdroje, dokáže efektivněji naskočit zpátky, když se zrovna nedaří. Vytvářejme společně prostor pro obnovu sil.

Spolupracujeme s přední britskou Employee Engagement agenturou: